Hakkımızda

Hakkımızda

Vitosepeti.com yayın hayatına, sektörde hem arz hem talep tarafında oluşan yoğunluk üzerine 2019 Eylül ayında başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana ilk sıraya koyduğu hizmet anlayışı ile her müşterisine özel ve her zaman fırsatlarla dolu, eşsiz bir minibüs kiralama deneyimi yaşatmayı ilke edinmiştir.

vitosepeti.com Türkiye'nin hafif ticari sınıfında en fazla marka, model seçeneğine ve en genç araç filosuna sahip web sitesidir.. Ekonomikten lüks minibüs modellerine kadar her sınıf minibüste üst düzey hizmet anlayışıyla müşterilerine ulaştırılmaktadır.

Sahip olduğu birçok marka ve model seçeneği ile hafif ticari kiralama konusundaki tüm ihtiyaçları karşılayan vitosepeti.com, 2017 yılından günümüze deneyimi, 200'ü aşkın minibüs ile geniş filosu, kurumsal ve kalite odaklı çalışma prensipleriyle sağlam ve güvenilir site olarak adlandırılmayı başarmıştır.

vitosepeti.com müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm minibüsler periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte, tüm minibüsler her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır.

vitosepeti.com’u sektöründe farklı kılan bu özenli yaklaşım müşterileri tarafından çok iyi bilinmekte ve vitosepeti.com’un tercih edilmesini sağlamaktadır.

"vitosepeti.com’da her minibüs ilk günkü gibidir"